جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41541
  تاریخ انتشار : 11 دی 1392 11:29
  تعداد بازدید : 382

  موسوی لارگانی:

  در مبارزه با ویژه خواری همواره عمل با حرف متفاوت بوده است

  نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در گذشته دستور برخورد با ویژه خواری صادر شده بود اما متاسفانه در عمل با حرف متفاوت عمل شده است.

  er.jpg

  موسوی‌لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خاطرنشان کرد: اگر دستور ویژه رییس‌جمهور برای برخورد با ویژه‌خواران و کاسبان تحریم عملی شود، تاثیر زیادی در عدالت اقتصادی خواهد داشت و امیدجدیدی بر دل سرمایه‌گذاران خواهد افتاد.

  وی افزود: در گذشته نیز شاهد صحبت‌های اینچنینی بوده‌ایم. اما متاسفانه نتیجه‌ای عاید کشور نشده است و نوعی توقع در بین مردم ایجاد کرده است و دستگاه‌ها نیز نتوانستند پاسخگوی توقع مردم در مقابله با این ویژه‌خواری‌ها باشند.

  این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای برخورد با ویژه‌خواری لازم است همه دستگاه‌ها به خصوص دستگاه‌های نظارتی مانند سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات، سازمان تعزیرات حکومتی و قوه قضاییه دست به دست هم حرکت کنند و افراد ذی‌نفوذ و مسوولی نیز از آن حمایت کنند.

  وی با اشاره به برخی افرادی که در کشور خود را تافته جدابافته می‌دانند، گفت: ابتدا باید به اینگونه افراد پرداخته شود، چراکه از محل ویژه‌خواری افرادی در طول انقلاب ثروت‌های کلانی را به جیب زده‌اند که باید پاسخگوی این ثروت‌ها باشند و بعد هم همه به این نکته توجه کنند که نباید از جایگاه خود سوءاستفاده کنند، در غیراینصورت با برخورد قاطعانه نظام مواجه خواهند شد.

  موسوی‌لارگانی در پایان ابراز امیدواری کرد با دستور ویژه رییس جمهور برای ویژه‌خواری و پیگیری جدی معاون اول رییس جمهور شاهد مقابله جدی با ویژه‌خواران باشیم تا از دولت یازدهم در طول انقلاب به نیکی یاد شود.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28657161
اکنون :
49