جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41530
  تاریخ انتشار : 11 دی 1392 9:42
  تعداد بازدید : 363

  حقیقت‌پور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

  سران فتنه باید پاسخگوی دستگاه قضایی باشند/ ارجمند و غیرارجمند صلاحیت حرف زدن در اینباره را ندارند

  نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: سران فتنه از خطوط قرمز نظام عبور کردند و باید پاسخگوی دستگاه قضایی باشند لذا دستگاه قضایی باید تعیین کند که جرم آن ها چیست و صلاحیت رفع حصر دارند یا خیر، امیرارجمند و غیرارجمند صلاحیت حرف زدن در اینباره را ندارند.

  "منصور حقیقت‌پور" نماینده اردبیل، نمین، سرعین و نیر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاراندرباره اظهارات اخیر اردشیر امیرارجمند مبنی بر ضرورت رفع حصر خانگی سران فتنه اظهار داشت: امیرارجمند یک فرد وابسته بوده و مزدوری و وابستگی و نفاق این ضد انقلاب خارج از کشور کاملاً مشخص است لذا به دلیل وطن فروشی، وی صلاحیت اظهارنظر ندارد. 
    
  وی افزود: اینکه سران فتنه باید آزاد شوند یا نه وابسته به نظر قوه قضاییه است. 
    
  نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: سران فتنه از خطوط قرمز نظام عبور کردند و باید پاسخگوی دستگاه قضایی باشند لذا دستگاه قضایی باید تعیین کند که جرم آن‌ها چیست و صلاحیت رفع حصر دارند یا خیر، امیرارجمند و غیرارجمند صلاحیت حرف زدن در اینباره را ندارند.   
    
  حقیقت‌پور در پاسخ به این سؤال که آیا سران فتنه باید محاکمه شوند؟ گفت: حتماً باید محاکمه و تعیین تکلیف بشوند، آن‌ها از خطوط قرمز نظام عبور و 8 ماه مملکت را معطل کرده و وزن مملکت را در سطح بین‌المللی تنزل دادند.   
    
  وی خاطر نشان کرد: سران فتنه اگر جرمی انجام داده‌اند باید متناسب با جرمشان مورد بازخواست و تنبیه قرار گیرند و اگر هم جرمی انجام ندادند باید تعیین تکلیف بشوند.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28657161
اکنون :
40