جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41483
  تاریخ انتشار : 9 دی 1392 13:7
  تعداد بازدید : 432

  زارعی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

  انتقاد از قوه قضائیه به دلیل کندی روند رسیدگی به پرونده های فساد

  نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: روند رسیدگی به پرونده هایی که مربوط به فساد است در دستگاه قضا سرعت مناسبی ندارد.

  انتقاد از قوه قضائیه به دلیل کندی روند رسیدگی به پرونده های فساد

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر زارعی در نشست علنی امروز (دوشنبه 9 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، گفت: 9 دی یکی از رخدادهای سیاسی کشور است و مردم زمانی که دریافتند به ارزش ها و عقاید آنها توهین شده به صورت خودجوش در صحنه حضور یافتند.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تاثیر این حادثه بزرگ در سطوح مدیریتی کشور این است که کسانی که در این آزمون تاریخی دچار غفلت و کج فهمی شده اند در مسند مدیریت قرار نگیرند.

  وی ادامه داد: متاسفانه برخی از مسئولان نه تنها عبرتی از حماسه 9 دی نگرفته اند بلکه امکان مدیریتی را که در اختیار دارند را برای سازماندهی حامیان و فعالان فتنه تبدیل کرده اند.

  این نماینده مردم در مجلس افزود: کارت دیروز مجلس به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را بایستی در همین راستا ارزیابی کرد و تذکر به مسئولان این است که از حماسه 9 دی درس بیاموزیم و از فتنه 88 عبرت بگیریم و ویژگی بصیرت را در سطوج مدیران و گزینش آنها در اولویت قرار دهیم.

  نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با خطاب قرار دادن رئیس قوه قضائیه گفت: رسیدگی به پرونده های فساد در برهه ای از سرعت عمل خوبی برخوردار بود ولی امروز مشاهده می شود که از سرعت رسیدگی به اینگونه پرونده ها کاسته شد، پرونده هایی که بیش از یک سال از مهلت رسیدگی به آنها گذشته و همچنان مطرح نشده است.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28657161
اکنون :
66